Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Mikołaj nie zapomniał o Słoneczkach ze Słonecznego Domku. Jak co roku przyszedł do nas z workiem pełnym prezentów. Były wspólne tance, zabawy i zadania do wykonania. Wszyscy super je wykonaliśmy.

We wrześniu w naszym Słonecznym Domku odbyła się bardzo ważna uroczystość pasowanie na przedszkolaka.

Kolejny rok za nami. To był wyjątkowy rok i wyjątkowe zakończenie. Pomimo wszystko u nas było bardzo wesoło, radośnie i słonecznie. Była fantastyczna zabawa z Kulkami- klaunami, dużo śmiechu i radości, balonowa bitwa i ,,kąpiel w bitej śmietanie”.

Współpraca z Rodzicami, to jeden z priorytetów naszej pracy. Dzięki Ich zaangażowaniu i otwartej postawie, jest to możliwe. Współpraca ta przybiera różne formy. W tym roku, przychodzili do naszego przedszkole, między innymi po to, by opowiadać nam o swoim zawodzie.

W naszym przedszkolu bardzo wesoło i radośnie obchodzimy urodziny Słoneczek.  Tematyka urodzin jest bardzo różnorodna i zawsze dopasowana do zainteresowań małego Jubilata. Nasze ciocie są bardzo kreatywne, mają wiele pomysłów, by ten szczególny dzień dla każdego Dziecka, był wyjątkowy.

Zabawy z rodzicami  to najpiękniejszy czas

My bardzo je lubimy.  Często zapraszamy rodziców  do naszego przedszkola i wspólnie z nimi bawimy się i uczymy. Tym razem ćwiczymy na zajęciach Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbourne.

Pasowanie na przedszkolaka 2019

We wrześniu  do naszego przedszkola zawitały nowe Słoneczka.  Przyjęliśmy wszystkich bardzo serdecznie i wesoło, życząc  im samych radosnych  dni w naszym Słonecznym Domku. Z tej okazji odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Wszyscy otrzymaliśmy dyplomy Super Przedszkolaka, zjedliśmy pyszny poczęstunek i wesoło się bawiliśmy.

Rok szkolny 2018/2019 zakończyliśmy bardzo wesoło, uroczyście i smacznie. Zaprezentowaliśmy naszym rodzicom wszystko to, czego nauczyliśmy się w przedszkolu. Pokazaliśmy, jak doskonale umiemy czytać, liczyć, śpiewać, tańczyć i grać na instrumentach perkusyjnych.

Ewaluacja profesjonalna

3-4 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się ewaluacja profesjonalna terapeutów. Aby uzyskać rekomendację iwrd.pl wszyscy terapeuci corocznie przechodzą EWALUACJĘ profesjonalną, ktorą w naszym przedszkolu przeprowadza dyrektor IWRD w Gdańsku - dr Anna Budzińska. W tym roku naszym ewaluatorem była także pani Ewa Budzińska.

Audycja radiowa "W Punkt"

Katarzyna Piechowiak - Prezes Kołobrzeskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Autyzmem, Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego "Słoneczny Domek" gościem audycji "W Punkt"