Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Previous Next Play Pause
1 2 3 4
Ewaluacja profesjonalna

3-4 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się ewaluacja profesjonalna terapeutów. Aby uzyskać rekomendację iwrd.pl wszyscy terapeuci corocznie przechodzą EWALUACJĘ profesjonalną, ktorą w naszym przedszkolu przeprowadza dyrektor IWRD w Gdańsku - dr Anna Budzińska. W tym roku naszym ewaluatorem była także pani Ewa Budzińska.


Ewaluacja pozwala na zebranie informacji na temat jakości pracy terapeutów oraz ich profesjonalizmu. Naszym gościom dziękujemy za przeprowadzoną ewaluację, dzięki której możemy doskonalić umiejętności w zakresie pracy metodą ABA, co przeklada się na skuteczną i efektywną terapię dzieci z zaburzeniem ze spektrum autyzmu.

Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna
Ewaluacja profesjonalna