Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Słoneczny Domek
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

W naszym przedszkolu bardzo wesoło i radośnie obchodzimy urodziny Słoneczek.  Tematyka urodzin jest bardzo różnorodna i zawsze dopasowana do zainteresowań małego Jubilata. Nasze ciocie są bardzo kreatywne, mają wiele pomysłów, by ten szczególny dzień dla każdego Dziecka, był wyjątkowy.


Są więc piłkarze, klauni, wróżki, piraci, żółwie Ninja a nasze przedszkole zmienia się w salon piękności, boisko sportowe, salon fryzjerski i wiele, wiele innych ciekawych miejsc. Świetnie się bawimy, śpiewamy, tańczymy, pokonujemy różne przeszkody, rozwiązujemy zagadki. Jednym słowem URODZINY u nas są SUPER.

Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku
Urodziny w Słoneczku